टिका र चुडामणिको ‘माया लाउँ कि नलाउँ भो’ सार्वजनिक


कात्तिक, काठमाडौं । चर्चित गीत ‘माया लुकी लुकी’ कि गायिका टिका प्रसाई र गीतकार चुडामणि पौडेलको ‘माया लाउँ कि नलाउँ भो’को म्युजिक भिडियो सार्वजनिक भएको छ।

रोमाण्टिक भर्सनको यस गीतमा चुडामणि पौडेल र गायिका टिका प्रसाईको युगल स्वर सुन्न सकिन्छ। गीतका शब्द चुडामणि पौडेलले लेखेका हुन् भने टिका भण्डारीले गीतलाई संगीतवद्द गरेका हुन्। रोमी बस्नेतले यस गीतलाई संगीत संयोजन गरेका हुन्।

धुलिखेलमा छायांकन गरिएको म्युजिक भिडियोमा संचारकर्मी रमेश तिवारी र नायिका केकी अधिकारीको मुख्य भुमिका रहेको छ। भिडियोलाई आइपी आचार्यले कोरियोग्राफी गरेका हुन्। भिडियोमा उत्सव दाहालको छायांकन र टेकेन्द्र शाहको सम्पादन रहेको छ। शंकर कोइराला र काजी लिम्बुको निर्देशनमा भिडियो तयार पारिएको हो। गायिका टिका प्रसाईको अफिसिएल युट्युव च्यानल मार्फत भिडियो सार्वजनिक भएको हो।

गीत संगीत संगै अटो मोबाईल व्यवसाय क्षेत्रमा संलग्न गीतकार पौडेलले यसअघि ‘अटोरिक्शा’ लगायत थुप्रै गीतहरु सार्वजनिक गरिसकेका छन्।

भिडियाे हेर्न यहाँ थिच्नुहाेला

प्रतिक्रिया दिनुहोस्


अन्य समाचार